Студентський «Оскар» – 2020. Зірки серед нас!

24 січня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбулося урочисто-святкове шоу «Студентський «Оскар» – 2020. Зірки серед нас». Традиційно цей захід проводиться напередодні Дня Святої Тетяни – покровительки студентства.

Справжнє свято виходить  тільки тоді, коли всі: студенти й викладачі, артисти й глядачі — проймаються його духом, пропускаючи крізь своє серце. Саме так відбулося цього разу.  Тепло й щиро привітала студентів зі святом директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко. Більше 50 студентів були нагороджені Грамотами й Подяками за відмінне навчання, активну життєву позицію, лідерські якості, створення позитивного мікроклімату в студентській групі, спортивну майстерність та дослідницьку роботу з історії споживчої кооперації Харківщини.

Після нагородження наших «зірочок» відбулося нагородження «зіркових груп» – переможців конкурсу «Краща студентська група»:

І місце –    група Т-304 (староста Каган Анастасія, керівник  Неонета О.В.)

ІІ місце –  група Т-205 (староста Гуртовенко Анна, керівник Кухтіна І.М.)

ІІІ місце – група ГРС-325 (староста Звонарьов Анатолій, керівник Кубло Н.В.)

Переможці  були відзначені Грамотами і грошовими винагородами, які вручив засновник та спонсор конкурсу Вячеслав Борисович Блізняк, заслужений працівник сфери послуг України, почесний голова правління спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини».

Відзнаками студентсько-викладацького визнання особистих досягнень — «Оскарами» і Дипломами  цього року були нагороджені Карайченцева Валерія (група Т-304) в номінації «Життєве кредо – успіх» і Голубятніков Олександр (група ТХ-327) в номінації «Творча особистість».

У результаті інтерактивного голосування в номінації «Кращий викладач року за версією студентів» стали Кубло Неля Володимирівна, Моренко Олена Юріївна, Скиба Аліна Олександрівна, Чепігіна Наталя Іванівна.

Надзвичайної яскравості це свято набуло завдяки учасникам танцювальної студії «Перлина» під керівництвом Король К.Ю. і вокальному гурту «Сяйво» під керівництвом Бєляєва С.П.

Нових перемог у майбутньому! Починаймо сьогодні!

Студентська рада