Заняття-екскурсії в концептуальних ресторанах

Сніжна зимова погода не завадила майбутнім технологам харчування груп ТХ-326  та ТХ- 327 разом з викладачем Кубло Н.В. відвідати заклади ресторанного господарства м. Харкова.

05.02.2020 р.  було проведено заняття-екскурсію в унікальне харківське handmade кафе “The Varenik”, яке вирізняється своєю домашньою гостинністю та варениками, що готуються за авторськими рецептами.
Всі студенти відмітили оригінальний український інтер’єр закладу, його атмосферу, і звісно, найбільшу увагу привернула «open-kitchen», яку, до речі, можна побачити не в кожному ресторані.
Отримані враження були обговорені під час смакування автентичних вареників.

06.02.2020 р. студенти групи ТХ-327 перенеслись, у гастрономічному сенсі, у сонячну Грузію, відвідавши харківський ресторан грузинської кухні «Georgia».

Стриманий інтер’єр закладу, стіна-проєктор з відеопейзажами Грузії, оригінальна подача страв — усе це стало темою для обговорення з дисципліни «Естетика в закладах ресторанного господарства».

Щоб спробувати страви різних кухонь, не обов’язково залишати Харків і купувати квиток у ту чи іншу країну — досить відвідати будь-який концептуальний заклад ресторанного господарства нашого міста!

Викладач циклової комісії харчових технологій
та ресторанного бізнесу
Кубло Н.В.