Заняття сучасності

6 лютого 2020 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» групи ТМ-388 разом з викладачем Кухтіною І. М. провели практичне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність» з теми «Організація оптового продажу товарів» на оптових підприємствах міста Харкова за адресою вул. Польова, 83.

Вони мали змогу ознайомитися з асортиментом товарів, організацією оптового продажу, ціновою політикою підприємств, проаналізувати конкурентне середовище підприємств  в умовах ринкових відносин.

Абдукодіров Н. А.: «Ми зрозуміли, що переважна більшість оптових торговців займається лише посередництвом у купівлі-продажу товарів або сприяє організації оптового товароруху».

Єршова М. С.: «Я на власні очі побачила бізнес-процеси окремих суб’єктів господарювання з придбання та подальшого перепродажу товарів певними партіями без внесення змін у товари».

Капрельянц Д. О.: «Народна мудрість знаходить своє підкріплення практично у всіх сферах людського буття, і ми самі часто переконуємося в тому, що побачене справляє на нас більше враження і довше залишається в пам’яті, ніж те, про що, ми лише почули («Краще один раз побачити, ніж сто раз почути …»)».

Циклова комісія підприємництва та туризму

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.