Наш юний амбасадор

Літо 2022 року стало важким випробуванням для багатьох студентів нашого коледжу. Війна змусила їх родини покинути свій дім і переїхати в чужі міста. Так студент другого курсу спеціальності «Туризм» Єфремовцев Павло опинився в мальовничому місті нашої України — Кам’янці-Подільському. Як майбутній фахівець з туризму, Павло не міг не скористатися шансом і взяв участь у проєкті «Курс юного амбасадора», започаткований департаментом гуманітарної політики міста.

Упродовж п’яти тижнів учасники отримували від кращих гідів Кам’янця-Подільського методичні рекомендації щодо створення і просування туристичного продукту, цільової аудиторії, маркетингу та багато іншого.

Після плідного й цікавого навчання Павло підготував індивідуальну презентацію міста «Яким Кам’янець-Подільський залишився в моєму серці». Набуті знання в коледжі й отримані під час проєкту навички в галузі туризму  дали можливість Павлу успішно захистити роботу та  отримати сертифікат від мера міста Посітко Михайла Володимировича про закінчення курсу і почесне звання – «Юний амбасадор».

Ми пишаємося, Пашо, твоїми успіхами й бажаємо невтомного інтересу до обраної професії.

Керівник студентської групи
Ольга Неонета