Перші кроки в навчальному році

Ось і наступив новий навчальний рік. Війна «розкидала» студентів та випускників коледжу по різним країнам, відібрала радість живого спілкування.

Але, війна не відібрала головне – жагу до знань, до нових мотивацій та інсайтів, до нових горизонтів для персонального саморозвитку.

Кожною нашою парою, кожною дією ми маємо здобутки нашої рідної України, наближати її Перемогу та тримати освітній фронт.

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали змогу на занятті з дисципліни «Основи менеджменту» зустрітися та поспілкуватися з випускницею нашого коледжу Вірою Святною, яка зараз знаходиться в Австрії та працює міжнародним представником великої компанії.

Віра робить перші кроки за кордоном в відкриті фірмових магазинів в м. Відень.

При дискусії студенти зрозуміли як отриманні знання та навички допомагають у роботі та мотивацію до знань.

Третьокурсники задавали багато питань щодо основних вимог бізнесу-сьогодення.

На мій погляд такі зустрічі спонукають майбутніх спеціалістів до плідної праці на заняттях, саморозвитку та самовдосконаленню.

А такі випускники, як Віра Святна залишається для нас прикладом невичерпної енергії, наполегливості та працелюбності.

Викладач дисципліни «Основи менеджменту» Кухтіна І. М.