Успіху досягають наполегливі та працелюбні

Державний кваліфікаційний іспит на здобуття робітничих професій «Кухар», «Кондитер»

26-27 грудня на цикловій комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу вирував справжнісінький ярмарок  кулінарних страв та кондитерських виробів.

З величного незламного  м. Харкова, з селища Таранівка, райцентрів Красноградського та Зміївського районів, з Німеччини,  Швеції,   Швейцарії, Австрії, Чехії зібралися на один з найголовніших екзаменів свого професійного шляху – Державний кваліфікаційний  іспит на здобуття робітничих професій «Кухар», «Кондитер» студенти спеціальності Харчові технології.

Готували та вшановували своє —  борщ український, вареники з картоплею, буженину та печеню по-домашньому, налисники з сиром, пиріжки та ватрушки.

Не цуралися і чужого — готували італійську пасту, суп литовський, французький фондан та бельгійськи  вафлі.

Володимир Поколодний — справжній легінь, приготував справжні різдвяні страви — запечену буженину та ватрушки.  Володимир працює, має свідому громадську  посаду — волонтер. Розповів і  цікавинку про походження ватрушок — назва пиріжка споріднене зі словом «ватра» («вогнище», «багаття»).      

Криворучко Ганна презентувала  бенто-торт —  сучасний напрям кондитерських виробів. До речі вона вже вдома готує на замовлення.

 Шеломков Олександр приготував оселедець під шубою на свят-вечір у вигляді тістечка та замінив звичайний майонез на вершково-бурячну заправу .          

Щербакова Варвара заглазуровала кекс лимонною помадкою та приготувала український борщ з далекої  Швейцарії. Й хоча важко було знайти Варі буряки в країні — борщ вийшов справжнім. «Е чому повчитися, але є чому і навчити»  визнавала наша студентка про швейцарських кулінарів.

Діана  Черепаха працює вже на посаді шеф-кухара в Австрії, вивчає німецьку та англійську мови для професійного спілкування в команді кухарів — вразила бельгійськими вафлями та запеченою рибою.

Козіна Дарина, яка зараз працює в ресторані Німеччини, приготувала свою фірмову інтерпретацію салату столичний.

Були і надзвичайні страви. Вінегрет з восьминогом та морською капустою від кухаря  з  Чехії Влада Тропачева. Осика Вікторія приготувала традиційний чизкейк з Бельгії у вигляді українського віночку.

Красовський Денис під час іспиту сказав: «Моя мрія відкрити свій бізнес. Сьогодні я отримав посвідчення кухаря та чекаю на диплом коледжу. В Чехії  перевагу на відкриття свого власного ресторану  мають люди з професійної підготовкою. Тут дуже цінується саме диплом коледжу»

Хухрянська Марія, яка ще з першої навчальної практики працює в ресторані «Каша маслом» і зараз є повноцінним кухарем, вразила комісію котлетою по-київськи.

Аленова Анастасія зі Швеції презентувала торт арігамі та мозаїчну дорадо. Настя ще з першого курсу працює, переможець конкурсу кулінарів серед навчальних закладів України  в м. Черновці, отримала підвищений 5 розряд кухаря.

Юлія Тахтаулова, відмінниця навчання, староста, постійний представник коледжу на всіх проф.оріентаційних та загальноколежанських заходах, за свої страви отримала підвищений 5 розряд кухаря та 4 кондитера.

                 Моє місто гуде генераторами,

                моє місто читає з ліхтариками.

               Мої люди п’ють каву зі свічками,

               десь у світі їх кличуть незламними.

Циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу бажає нашим студентам мати незламний характер, як ваші кухарські ножі зі сталі. Буди м’якими серцем до добрих людей, як мамині пиріжки з вишнями. Мати свою родзинку, як у ватрушках та часник і перець, як в борщі українському.

Досягайте успіхів в нашій найсмачнішій,
а головне —  самій мирній професії на планеті Земля!!!

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.