Знайомство з професіями «ПриватБанку»

30 травня студенти  групи Б-257ХКТЕК відвідали Харківське головне регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Фінансова система країни у своєму складі має потужну складову – банківську систему. В Україні банківська система проходила своє становлення та розвиток разом з державою. Значний сектор у складі банківської системи України займає «ПриватБанк», який був заснований у 1992 році і працює до сьогодні. Банк має лідерські позиції за багатьма показниками, і наші студенти мали змогу переконатися в цьому, відвідавши цю установу.

Екскурсію провів керівник регіонального центру з підбору персоналу — Попов Ігор Олександрович. Він розповів студентам про особливості роботи у «ПриватБанку», починаючи від зони самообслуговування до VIP зони. Значну увагу Ігор Олександрович приділив можливості працевлаштування в банку після закінчення коледжу та перспективам кар’єрного зростання. Також він відповів на всі питання, які цікавили наших студентів, а вони потім ділилися своїми емоціями.

«Я була приємно вражена,- розповідає Мартиненко Оля, — що в майбутньому можу знайти роботу з хорошим колективом, з атмосферою, котра викликає бажання працювати і підвищувати свій рівень».

«Після екскурсії, — каже Шияненко Катерина, —  я відкрила для себе нові можливості, і це мене змотивувало до наполегливої праці, навчання, а в подальшому до працевлаштування в «Приватбанку».

Велика вдячність колективу «ПриватБанку» за можливість наблизити наших студентів до реальних банківських процесів та інновацій.

Викладач фінансових дисциплін
І.Л.Рибак