Знайомтесь, це — ми!

18 вересня першокурсники Харківського кооперативного стали головними гостями святкового концерту-презентації цікавинок студентського життя, що підготували активісти студради коледжу та керівники клубів, гуртків і спортивних секцій.

Студентські роки пам’ятає кожна людина: бентежна юність, яскраві миті, сміливі мрії. Щоб ці роки стали по-справжньому яскравими й незабутніми, треба наповнити їх цікавим змістом. Як це зробити? Рецепт нескладний: до прагнення опанувати ази професії додайте максимум свідомості в навчанні та присмачте все творчістю й можливістю самовираження. Успіх забезпечений! А наш традиційний концерт-презентація «Знайомтесь, це – ми!» саме й дозволяє студентам-початківцям зрозуміти, відчути, де ж у них вийде найкраще проявити всі свої явні й приховані таланти.

У вітальному слові директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко  органічно поєднала настанови першокурсникам та привітання тих, хто вже досяг певних висот на шляху до успіху. Це переможці районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» студенти Воронкін Нікіта, Васильєва Ірина та Гришко Микола, призерка обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Кряж Владислава, лідери волонтерської та профорієнтаційної роботи.

Керівники та учасники клубів за інтересами, гуртків і спортивних секцій познайомили першокурсників з гранями діяльності своїх колективів, а поміж  їх презентаціями виступали наші найталановитіші студенти: хореографічний ансамбль з ніжним вальсом та запальним українським танцем, вокальний колектив «Сяйво», гітаристи й  співаки, гумористи студентського КВК. Координували ж роботу такого великого творчого колективу художній керівник коледжу Сергій Петрович Бєляєв та керівник клубу «Ерудит», викладач історії Ольга Володимирівна Неонета.

Першокурсники мають тепер трохи часу на роздуми – і до творчості! Дописи в прес-центрі чи виступи на нашому радіо, участь у студентських виставах чи дослідницька діяльність, монтування відео чи створення шедеврів кулінарного мистецтва, спортивні тренування чи інтелектуальні батли – щось із цих можливих варіантів організації власного дозвілля згодом стане складовою особистого успіху кожного, хто обере активну життєву позицію, увіллється в діяльнісне студентське буття.

Успіхів вам, дорогі першокурсники!

Т.В. Лавренко