З Днем Святого Миколая!

Ранок 19 грудня почався для студентів ХКТЕК незвично: саме сьогодні починаються зимові дива, усю країну охоплює передноворічна метушня, а Святий Миколай дарує дітям радість та незабутні емоції.

Мабуть, кожна людина 19 грудня зранку чекає на маленький подарунок. Так само і студенти Харківського  кооперативного торгово-економічного коледжу чекали на сюрприз. Взагалі, ми вже дорослі і Миколайчик до нас більше не приходить, але команда культурного центру студради разом з художнім керівником С.П.Бєляєвим влаштувала для всіх невеличке свято, зустрівши нас у холі та показавши  святкову міні-виставу.

Не обійшлося без подарунків: за хороші вчинки  Миколай  пригощав горішками. Такий несподівано добрий ранок  налаштував усіх на успішний день.

Зі Святом Миколая!
Творімо дива разом!