100-річчя з Дня проголошення соборності України

22 січня студенти ХКТЕК разом з  усіма українцями відзначили одне із найважливіших національних  і державних свят – День соборності.

Тематичні бесіди, виховні години, які пройшли цього дня,  допомогли студентам усвідомити знаковість події, що відбулася рівно 100 років тому:  дві частини України,  які кілька століть були політично розірвані, виявили волю стати однією соборною державою в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Студенти  не тільки освіжили й перевірили свої знання з історії України, зафіксували у пам’яті події, які сформували нас як єдину націю, а й ще раз усвідомили  актуальність ідеї єдності й неподільності України. Недаремно на листочках символічного дерева «Україна єдина», на яких студенти писали ті поняття, які вважають найважливішими для своєї Батьківщини, неодноразово повторювалися слова «мир» і «злагода».

Миру й злагоди нам усім у єдиній соборній Україні!