Учіться, щоб жити – живіть, щоб учитись

Стати висококваліфікованим фахівцем, лише сидячи в аудиторії й засвоюючи теоретичний курс, неможливо, тому викладач економічних дисциплін Наталія Сергіївна Бочарова знаходить можливості проводити практичні заняття на підприємстві, які забезпечать студентам у подальшому високий рівень конкурентоспроможності і як наслідок – кар’єрне зростання.

Заняття проходило в магазині компанії Vodafonе, розташованого на вулиці Петра Григоренка 3, який спеціалізується на продажі мобільних телефонів та обслуговуванні мобільного зв’язку. Заняття проводив директор магазину, випускник нашого коледжу – Бочаров Максим.

Колектив магазину був налаштований дуже позитивно, тому заняття пройшло в дружній обстановці. Максим ознайомив студентів з особливостями організації роботи компанії, надав коротку історичну довідку її заснування в Україні.

Темою заняття було «Управління персоналом на комерційному підприємстві», тому керівник робив акцент на вимогах, які ставляться на співбесідах при працевлаштуванні, до працівників компанії, а також пояснив, як проводиться контроль за якістю виконаної роботи. Бочаров М. поділився зі студентами власним досвідом кар’єрного зростання і наголосив на тому, щоб молоді люди не боялись пробувати себе у різних сферах діяльності, прислухались до порад фахівців і не переставали вчитися все життя. Тільки так можна досягти поставленої цілі.

Експерт магазину, Микола, провів майстер-клас для студентів щодо особливостей продажу аксесуарів.

У підсумку заняття студенти зробили висновок, що професійне становлення особистості залежить в основному від власної активності та наявності відповідних мотивів.

Дякуємо команді та особисто директору магазину Максиму за цікаве заняття
і бажаємо компанії процвітання та незмінно позитивного фінансового результату!

Циклова комісія економіки
та інформаційних технологій