Обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

Цьогорічний комп’ютерний Олімп підкорився студенту нашого коледжу та учаснику «Клубу Любителів Інформатики та Комп’ютерів» Семенову Аміру, який впевнено посів друге місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

КЛІК пишається здобутками своїх учасників, бо другий рік поспіль (а саме стільки існує клуб) в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки вони впевнено отримують призові місця. Амір Семенов – 2 місце, 2019 (на фото ліворуч), Владислава Кряж – 3 місце, 2018. Якби не закінчення навчання, то Руслан Романенко (на фото праворуч) продовжив би рух угору. Цікаво, що всі студенти навчають в одній групі – Б-357 за спеціальністю «Облік і оподаткування». Яка ж таємниця криється у цій спеціальності?

А я якщо серйозно, то вітаємо Аміра з перемогою та бажаємо не зупинятися на місці та завжди мати таких чудових друзів та підтримку.

Керівник КЛІКу, викладач інформатики та КТ
О.В. Москаленко