Яскрава хвиля – 2019

31 жовтня в нашому коледжі відбувся концертний дебют першокурсників «Яскрава хвиля – 2019». У цьому фестивалі  взяли участь усі групи першого курсу, показали свої таланти та довели, що студенти нового набору сміливі, активні та, безумовно, творчо обдаровані.

У вітальному слові директор коледжу Вініченко К.П. влучно сказала, що талант сам по собі  забарвлення не має. Барвистим він стає, коли проявляється особою, котра горить бажанням робити яскравішим світ навколо себе. А цього дня атмосфера фестивалю була дійсно веселково барвистою, бо кожна група підготувала виступи, зовсім не схожі один на один. Наші студенти і танцювали, і співали, і демонстрували акторську майстерність, і презентували відео, яке показує життя в коледжі, а ведучі концертної програми, Голубятніков О. та Топчий Т., уміло пов’язали всі виступи в гармонійний букет.

Усі конкурсні номери фестивалю були оцінені компетентним журі, до складу якого ввійшли  Шемчук М., випускник  нашого коледжу, приватний підприємець туристичної фірми «Планета-ТУР».; Газієв А. – посол європейської молоді в Україні,  спеціаліст комітету U-REPORT Міністерства молоді та спорту України; Прокопенко О. — заслужений артист Слобожанщини; представники студентської ради коледжу Голік Д. та Огай О.

Усі номери були вартими уваги глядацької зали, учасники підтримували один одного, але  журі  завжди має обрати переможців.

3 місце посіла група ГРС-128, яка підготувала ніжний вальс та пісню «Човен», котрі вразили глядачів проникливим ліризмом.

2 місце одержала група ТХ-130.Вони продемонстрували запальний танець та не менш драйвовий номер з електрогітарами. Це було неймовірно: вся актова зала затихла, щоб не пропустити жодного звуку!

1 місце посіла група Т-106. Вони  підготували цікаве відео під назвою «Очікування/ Реальність», яке показує життя студентів ХКТЕК, та пісню «Не приму и даром».

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, а переможці від команди журі отримали запрошення на пізнавальні екскурсії до Харківської ОДА,  консульства Туреччини в Харкові, Центрального палацу одруження. А студенти групи Т-106, крім того, отримали сертифікат на фотосесію!

Завершилося свято піснею у виконанні наших юних талантів та викладача, для якого цей фестиваль теж був першим. Єрмоленко Ольга Володимирівна, наша нова викладачка математики й фізики, заспівала пісню «Ах этот вечер..» та довела, що таланти мають не тільки наші студенти, а й викладачі!

Яскравих життєвих хвиль вам, наші дебютанти!

Ангеліна Суворова
Прес-центр студентської ради