Правовий турнір

Тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін розпочав правовий турнір з нагоди Всесвітнього дня дитини «Права свої знай – обов’язки свої не забувай». У турнірі взяли участь студенти другого курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та спеціальності «Туризм».

Викладач правових дисциплін Сосновська Руслана Станіславівна підготувала питання, які  стосувалися знань з конституційного, цивільного та кримінального права. Під час гри студенти продемонстрували високий рівень знань, ораторське мистецтво, вміння вести наукову полеміку та  аргументувати свою позицію.

За результатами інтелектуальної боротьби перемогу здобула команда майбутніх фінансистів «Загадка».

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!

Циклова комісія гуманітарних дисциплін