Відповідальність підлітків за порушення законодавства

Виховання молодого покоління – це виховання майбутнього кожної держави, і майбутнє залежить не тільки від рівня професійної підготовки цього покоління, але й від його моральних якостей.
19 листопада для студентів першого курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу викладач правових дисциплін Сосновська Руслана Станіславівна організувала зустріч з працівниками департаменту патрульної поліції  м. Харкова.

Інспектор відділу зв’язків з громадськістю старший лейтенант поліції Лихоманов Артем Ігорович та Черниченко Інна Вікторівна  розповіли студентам про найбільш поширені правопорушення у молодіжному середовищі та про види відповідальності за порушення закону, розкрили відмінність адміністративної і кримінальної відповідальності.

У ході зустрічі розгорнулися жваві дискусії щодо розуміння прав і відповідальності протилежних сторін. Студенти мали змогу отримати відповіді на свої запитання: Що таке хуліганство? Чи має право поліцейський здійснювати перевірку особистих речей? та ін. Представники поліції переконливо радили студентам уникати будь-яких правопорушень та бути законослухняними, відповідальними, обачними та небайдужими.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін