Харків – місто студентське

Студентські роки є найяскравішою  сторінкою в житті людини. 20 листопада в рамках тижня циклової комісії гуманітарних дисциплін «Горді, що українці!» в ХКТЕК була проведена інтелектуальна гра брейн-ринг  між студентами коледжу другого курсу (групи Ф-221 та Т-204) на тему «Харків – місто студентське».

Гра була присвячена  міжнародному Дню студента, який відзначався 17 листопада. Студенти не тільки продемонстрували свої знання щодо історії студентства та історії Харкова, а також виявили свої таланти та винахідливість у грі-розминці «Корова». Вболівальники теж не залишилися  осторонь і показали сценку «Ідеальний екзамен на погляд студента».

Гра пройшла у справжній веселій та доброзичливій атмосфері. Вважаємо, що вона не тільки посприяла  поглибленню знань з історії Харкова та студентства, але й налаштує студентів на успіх   під час екзаменаційної сесії.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Чумак Н.В.