Революція Гідності: ціна свободи

У мить тяжку, в нестерпній тій образі,
На барикадах, зібраних зі снігу.
Стояла гідність у ясній звитязі,
Поклавши хіт історії у книгу
.

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, в який вшановують громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Ці події мають надзвичайне значення для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

Не залишили  увагою цю подію й студенти нашого коледжу: разом з викладачем історії Ольгою Володимирівною Неонетою провели виховну годину «Нескорена країна», де відзначили, що саме Революція Гідності змінила історію нашої країни, змінила й нас. Ведучі заходу Морозова Анастасія та Покотило Вікторія (гр. Б-258) зауважили, що Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців. Що в цей нелегкий час, коли не стихають бої на Сході, ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність, суверенітет і незалежність України.

Захід завершився вікториною: «Гідні бути українцями!». Дві команди студентів другого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – «Білки» та «Облік і оподаткування» – «Баланс» змагалися у знаннях з історії України, українського мистецтва, традицій та звичаїв. Гра вийшла цікавою і захоплюючою.

Отже, пам’ятаймо: наш обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто в боротьбі за нашу гідність, волю та кращу долю для України віддав найдорожче – життя!

Викладач історії  Неонета О.В.