Зимовий випуск спеціалістів — 2020

29 січня дружна родина Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу  відсвяткувала випуск фахівців спеціальностей «Туризм» та «Харчові технології».

Для випускників це  поріг нового часу, перша сходинка на шляху до професійної зрілості. Це надзвичайно урочистий  день — день хвилювання й надії,  спогадів і щирої вдячності за незабутні студентські роки.

На адресу випускників звучали привітання директора коледжу К. П. Вініченко,  настанови й побажання викладачів та батьків, лунали оплески найдорожчих людей, котрі зібралися в залі.

Святкового настрою додавали найкращі номери художньої самодіяльності  — подарунок від студентів молодших курсів — учасників мистецьких студій «Перлина» та «Сяйво», та виступи талановитих випускників.

Дипломи фахівців сьогодні отримали випускники трьох груп:

спеціалісти з туризму – група Т-404,       спеціалісти з харчових технологій – групи ТХ-424 та ТХ-425.

Амбітні та креативні, зі сміливими планами і перспективами кар’єрного зростання, наші випускники починають трудовий шлях. У кожного з них  свої життєві плани, та ми впевнені: де б вони не були, куди б не завела їх дорога життя,  вони гідно нестимуть звання випускників Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Щедрої вам професійної ниви, дорогі випускники!